Skambinkit

Tais pačiais dviračiais yra prekiaujama gyvai Kaune. Todėl norint išvengti užsakymo duplikavimosi, prašome skambinti prieš perkant. Jei taip įvyktų, kad Jūs užsakot dviračio modelį, kuris paskutinis tuo metu parduodamas gyvai, mes su Jumis susisieksime tą pačią dieną ir pervesim pinigus atgal. Pavedimas Jums atgal, priklausomai nuo apmokėjimo būdo, trunka nuo keletos minučių iki 2 darbo dienų.

Grąžinimas

Prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos pagal LR įstatymus.

Pagrindiniai punktai ne garantiniu atveju:

Prekę grąžinant norint už ją atgauti sumokėtus pinigus prekė privalo būti nenaudota, originalios komplektacijos, originalioj pakuotėj, be mechaninių pažeidimų. 

Būtina pateikti prekės įsigyjimo dokumentą - kvitą arba čekį.

Siuntimą apmoka pirkėjas.

Jei grąžinta prekė atitinka reikalavimus, pinigai pervedami per 5 darbo dienas į pirkėjo sąskaitą.

Garantinis aptarnavimas

Kiekvienas dviratis gauna garantinio aptarnavimo pasą su nurodytais terminais ir taisyklėm.

Garantinis aptarnavimas netaikomas prekėms sugedusioms dėl mechaninio pažeidimo arba netinkamo naudojimo. Garantinis taikomas tik gamintojo defektam.

Sugedusių prekių ne dėl gamintojo kaltės siuntimus apmoka pirkėjas. Jei prekė yra defektuota dėl gamintojo kaltės, mes apmokame siuntimo išlaidas ir kaip įmanoma greičiau bandom pašalinti defektus ar kitas problemas.

Rekomenduojame po pirmų kelių pasivažinejimų atlikti dviračiui profilaktiką, nes dviratis yra mechaninis daiktas todėl jam būtina atitinkama priežiūra. Ypač po pirmųjų pasivažinėjimų reikia patikrinti visus mazgus, perreguliuoti stabdžius ir bėgius. Turint tinkamų sugebėjimų šį darbą galima atlikti patiems arba už sutartą mokestį šį darbą gali atlikti daugelis dviračių parduotuvių ir servisų. Laiku neatlikus profilaktikos atsipalaidavę mazgai gali sukelti rimtų gedimų kuriems netaikomas garantinis aptarnavimas dėl netinkamo eksplotavimo.

Be prekės įsigyjimo čekio arba kvito garantinis laikomas negaliojančiu.

Dėmesio, dviračių remonto paslaugų neteikiame! Tik garantinis remontas!

Adresas grąžinimui arba garantiniui

Tomas Janušauskas

Kaunas

Spanguolių 21

LT-47174