Dėmesio,

norėdami užtikrinti paslaugų kokybę, labai prašome prieš pirkdami paskambinkite arba parašykite mums dėl savo išsirinkto dviračio. Mes tada galėsime pilnai patikrinti Jus dominantį dviratį ar nėra kokių defektų ar neatitikimų. Jei yra defektų, galėsime pasiūlyti geresnę kainą.

Kokie defektai? Ne paslaptis, kad pigesnių dviračių gamintojai ganėtinai atmestinai žiūri į dviračių transportavimą, lipdukų klijavimą ir kitas smulkmenas. Dažniausiai susiduriame su smulkiais įbraukimais, su pusiau atsilupusiais lipdukais ir panašiai. Kartais parduodamas dviratis yra paskutinis iš ekspozicijos, todėl reikia viską gerai sutikrinti ar yra naudojimo/testavimo žymių.

Kokie neatitikimai? Kartais tam pačiam modeliui būna uždėtos kitokios spalvos vairo rankenos, kitokio atspalvio padangos arba kitokios sėdynės ar dar kokia kitokia smulkmena, negu pavaizduota nuotraukoje. Todėl kiekvieną dviratį tikriname individualiai, bet kartais kažko nepastebime, todėl nepadarome naujų nuotraukų.

Bet, jei klientas praneša kokį dviratį nusižiūrėjo ir nori pirkti, mes būtent tą dviratį visą sutikriname neatitikimams ir galimiems defektams, kad abi pusės, tiek pardavėjo, tiek pirkėjo būtų ramios dėl visų išvardintų dalykų.

Skambinkite

Tais pačiais dviračiais yra prekiaujama gyvai Kaune. Todėl norint išvengti užsakymo duplikavimosi, prašome skambinti prieš perkant. Jei taip įvyktų, kad Jūs užsakot dviračio modelį, kuris paskutinis tuo metu parduodamas gyvai, mes su Jumis susisieksime tą pačią dieną ir pervesime pinigus atgal. Pavedimas Jums atgal, priklausomai nuo apmokėjimo būdo, trunka nuo keletos minučių iki 2 darbo dienų.

Grąžinimas

Prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos pagal LR įstatymus.

Pagrindiniai punktai ne garantiniu atveju:

Prekę grąžinant norint už ją atgauti sumokėtus pinigus prekė privalo būti nenaudota, originalios komplektacijos, originalioj pakuotėj, be mechaninių pažeidimų. 

Būtina pateikti prekės įsigyjimo dokumentą - kvitą arba čekį.

Siuntimą apmoka pirkėjas.

Jei grąžinta prekė atitinka reikalavimus, pinigai pervedami per 5 darbo dienas į pirkėjo sąskaitą.

Garantinis aptarnavimas

Kiekvienas dviratis gauna garantinio aptarnavimo pasą su nurodytais terminais ir taisyklėmis.

Garantija yra laikoma galiojančia, jeigu yra pridedamas pirkimo kvitas arba čekis.

Garantijos metu nemokamai keičiamos detalės ir šalinami kiti defektai, kurie atsirado dėl gamintojo kaltės. Garantinės priežiūros metu dviratis nauju nekeičiamas, keičiama brokuota detalė ar mazgas.

Garantija nesuteikiama aksesuarams, komplektuojamiems prie dviračio: atšvaitams, gertuvėms bei jų rėmeliams, atraminėms kojelėm ir kt. (jei tokių yra).

Garantija netaikoma, jei gedimas įvyko dėl neteisingo naudojimo, t.y. nepaisoma priežiūros bei naudojimo taisyklių, dviratis nevalomas, naudojami ne pagal paskirtį tepalai, važinėjama neteisingai surinktu arba nesuderintu dviračiu.

Garantija netaikoma, jei buvo atliekamas savarankiškas remontas, dėl kurio įvyko gedimas, pakeista originali dviračio komplektacija, taip pat jei dviratis laiku neperderinamas, neperveržiamas, nesutepamas.

Nuo vibracijos atsileidusios detalės nėra garantinis defektas.

Garantija netaikoma prakiurusioms padangoms, kameroms ir ventiliams.

Garantija netaikoma, jei dviratis perkraunamas, įvyksta avarija (matomi griuvimo požymiai).

Garantija netaikoma, jei dviratis yra piktybiškai laužomas (pvz., šoniniu stabdymu sulankstomas galinis ratlankis, stabdant sugadinama padanga, daužomi ratlankiai), dviratis naudojamas ne pagal paskirtį (važinėjama ekstremaliose trasose, mėgėjišku dviračiu dalyvaujama varžybose ir pan.)

Garantija netaikoma elektriniam dviračiam, jei buvo atliktos programinės modifikacijos, kaip pvz.: 25km/h greičio ribojimo pakeitimas arba buvo ardyta baterija ar kiti elektriniai komponentai.

Sugedusių prekių ne dėl gamintojo kaltės siuntimus apmoka pirkėjas. Jei prekė yra defektuota dėl gamintojo kaltės, mes apmokame siuntimo išlaidas ir kaip įmanoma greičiau šaliname defektus ar kitas problemas.

Rekomenduojame po pirmų kelių pasivažinejimų atlikti dviračiui profilaktiką. Ypač po pirmųjų pasivažinėjimų reikia patikrinti visus mazgus, perreguliuoti stabdžius ir bėgius, būtinai paveržti pėdalus ir švaistiklius. Turint tinkamų sugebėjimų šį darbą galima atlikti patiems arba už sutartą mokestį šį darbą gali atlikti daugelis dviračių parduotuvių ir servisų. Laiku neatlikus profilaktikos atsipalaidavę mazgai, ypač profilaktiškai nepaveržti pėdalai ir švaistikliai, gali sukelti rimtų gedimų kuriems netaikomas garantinis aptarnavimas dėl netinkamo eksplotavimo.

Be prekės įsigyjimo čekio arba kvito garantinis laikomas negaliojančiu.

Dėmesio, dviračių remonto paslaugų neteikiame! Tik garantinis remontas!

Adresas grąžinimui arba garantiniui

Tomas Janušauskas

Kaunas

Spanguolių 21

LT-47174

867808717