Dėmesio, norėdami užtikrinti paslaugų kokybę, labai prašome prieš pirkdami paskambinkite arba parašykite mums dėl savo išsirinkto dviračio. Mes tada galėsime pilnai patikrinti Jus dominantį dviratį ar nėra kokių defektų ar neatitikimų. Jei yra defektų, galėsime pasiūlyti geresnę kainą.

Kokie defektai? Ne paslaptis, kad pigesnių dviračių gamintojai ganėtinai atmestinai žiūri į dviračių transportavimą, lipdukų klijavimą ir kitas smulkmenas. Dažniausiai susiduriame su smulkiais įbraukimais, su pusiau atsilupusiais lipdukais ir panašiai. Kartais parduodamas dviratis yra paskutinis iš ekspozicijos, todėl reikia viską gerai sutikrinti ar yra naudojimo/testavimo žymių.

Kokie neatitikimai? Kartais tam pačiam modeliui būna uždėtos kitokios spalvos vairo rankenos, kitokio atspalvio padangos arba kitokios sėdynės ar dar kokia kitokia smulkmena, negu pavaizduota nuotraukoje. Todėl kiekvieną dviratį tikriname individualiai, bet kartais kažko nepastebime, todėl nepadarome naujų nuotraukų.

Bet, jei klientas praneša kokį dviratį nusižiūrėjo ir nori pirkti, mes būtent tą dviratį visą sutikriname neatitikimams ir galimiems defektams, kad abi pusės, tiek pardavėjo, tiek pirkėjo būtų ramios dėl visų išvardintų dalykų.

.

Dviračio siuntimo kaina 10 EUR nepriklausomai nuo dviračio kainos.

Norėdami siųsti į Kuršių Neriją skambinkite. 

.

Dviračiai siunčiami pilnai paruošti naudojimui, sureguliuoti. Tik dėl pakavimo būna nuimtas vairas, priekinis ratas, pėdalai, pagalbiniai ratukai ir sėdynė. 

Siuntimus vykdome per Venipak / DPD / LP Express kurjerius iki Jūsų nurodyto adreso durų.

Siuntos pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo.

Siunčiame tik Lietuvos teritorijoje..

.

.