Yra 4 būdai pirkti

1. Galite atvažiuoti ir pirkti gyvai. Prieš perkant galėsite pasimatuoti, pravažiuoti.

2. Pirkti internetu automatizuotai. Prisiregistruojate prie svetainės, įsidedat prekę į krepšelį, spaudžiate apmokėti. Apmokate automatizuotoje sistemoje. Apmokėjus, gausite automatinį patvirtinimą el. paštu. Ir papildomai kai mes patys patikrinsim, atsiųsim patvirtinimą SMS žinute. Jei turėsim neaiškumų, paskambinsim.

3. Galima pirkti telefonu, o atsiskaityti per kurjerį grynais. Tokiu atveju apmokėti internetu jums nereikės, bet turėsite prisiregistruoti ir įsidėti prekę į krepšelį arba visą informaciją mums atsiųsti el. paštu, SMS žinutė netinka. Tam, kad mes matytume tiksliai ką jūs norite pirkti ir kur mums prekę siųsti. Tokiu atveju skambinkite ir viską susitarsime telefonu.

Tik neapsigaukite, net ir tokiu atveju, dviratį gausite pilnai supakuotą dėžėje. Kurjeris nelauks, kol jūs išsipakuosite, susirinksite ir pasibandysite. Kurjeris tik pristato prekę, jūs sumokat ir tada jau surinkinėjate ir išbandinėjate.

Tokia paslauga kainuoja papildomus €3 prie esamos siuntimo kainos.

4. Jums nepatinka prisiregistravimas svetainėje arba nepatinka automatizuotas apmokėjimas. Tokiu atveju galite susisiekti elektroniniu paštu arba per facebook. Nurodykite tiksliai kokią prekę norite pirkti. Nurodykite kas gavėjas, jo telefono numeris, tikslus adresas, pašto kodas. Ir mes atsiųsime jums paprastus rekvizitus bankiniam pavedimui už prekę.